Ansatte i Akonto Økonomi

Ellen Ørpen Aamodt
Ellen Ørpen Aamodt
Daglig leder ellen.aamodt@akonto.no 92 89 40 14
Bjørn Mayer
Bjørn Mayer
Autorisert regnskapsfører, rådgiver bjorn.mayer@akonto.no 97 74 04 38
Elisabeth Nyheim
Elisabeth Nyheim
Autorisert regnskapsfører, rådgiver elisabeth.nyheim@akonto.no 90 19 99 40
Eva Haugerud
Eva Haugerud
Lønnskonsulent eva.haugerud@akonto.no 47 05 30 05
Ingeborg Hensrud
Ingeborg Hensrud
Regnskapsmedarbeider ingeborg.hensrud@akonto.no 48 19 96 32
Inger Lise Lien Hval
Inger Lise Lien Hval
Regnskapsmedarbeider inger.hval@akonto.no 93 88 13 73
Jane Volden
Jane Volden
Lønnskonsulent, autorisert regnskapsfører jane.volden@akonto.no 99 57 38 57
Jonn Hungerholdt
Jonn Hungerholdt
Regnskapsfører jonn.hungerholdt@akonto.no 95 15 55 88
Kamilla T. Bjørklund
Kamilla T. Bjørklund
Teamleder og Autorisert regnskapsfører kamilla.bjorklund@akonto.no 93 28 83 43
Kari Malkjærn Helland
Kari Malkjærn Helland
Autorisert regnskapsfører, rådgiver kari.helland@akonto.no 93 02 84 58
Kine C. Tangen
Kine C. Tangen
Regnskapsfører kine.tangen@akonto.no 90 14 67 75
Kjellaug Olsen
Kjellaug Olsen
Regnskapsfører kjellaug.olsen@akonto.no 93 49 56 75
Linda Slette
Linda Slette
Kundesenteransvarlig linda.slette@akonto.no 957 72 189
Lisa Moljord
Lisa Moljord
Autorisert regnskapsfører lisa.moljord@akonto.no 92 22 42 23
Magdalena Gravdahl
Magdalena Gravdahl
Regnskapsfører magdalena.gravdahl@akonto.no 93 40 00 61
Mats Haugerud Dahl
Mats Haugerud Dahl
Regnskapsmedarbeider mats.haugerud.dahl@akonto.no 99 59 27 59
Miriam Støvreide
Miriam Støvreide
Teamleder lønn og HR miriam.stovreide@akonto.no 99 50 67 56
Nina Aspelund
Nina Aspelund
Teamleder og Autorisert regnskapsfører nina.aspelund@akonto.no 93 40 08 93
Tine Holm-Hansen
Tine Holm-Hansen
Markedsansvarlig tine.holm-hansen@akonto.no 90 92 30 30
Tonje Kvamme Dahl
Tonje Kvamme Dahl
Regnskapsfører tonje.kvamme.dahl@akonto.no 95 46 77 27
Unni Aasli
Unni Aasli
Autorisert regnskapsfører unni.aasli@akonto.no 91 79 96 80